Katalog reklamních předmětů najdete po kliknutí zde.

LASEROVÝ POTISK (LaserPro C180)

Jedná se o moderní technologii značení kovů, dřeva, plastů, kůže a mnoha jiných materiálů. Tato technologie je vhodná například pro průmyslovou výrobu (výrobní štítky, popisy strojů, bezpečnostní tabulky), značení reklamních předmětů, řezání některých plastických hmot a plexiskla, nebo výrobu razítek. Velmi přesně vyřezává do dřeva, papíru, kartonu (náhrada výsekových nástrojů).Výhody: široká škála materiálů a výrobků, popisy plochých i válcových předmětů ,nejpřesnější technologie pro výrobu razítek

Výhody: široká škála materiálů a výrobků, popisy plochých i válcových předmětů ,nejpřesnější technologie pro výrobu razítek
UV POTISK (Mutoh ValueJet 426UF)

UV tisk je jedinečná technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, ale i ostatních materiálů – dibond, sklo, dřevo, atd.

Výjimečnost této technologie spočívá v tisku plnobarevných motivů za ceny jednobarevných potisků. U nás tedy nepočítáme počet barev daného potisku. Lze tisknout veškeré formáty: vektorovou grafiku, ale stejně tak i rastrovou – jpg, png …

Tisk bílé barvy tuto tiskárnu řadí ke špičkám ve svém oboru: příkladem je černý zapalovač s bílým potiskem, což v tiskařině rozhodně není jednoduchá záležitost. Můžeme také nabídnout finální úpravu tiskovým lakem, tím je možné ochránit tisk, je možné ho ale i vrstvit – vrstvy pak tvoří “vystouplé“ plochy na daném předmětu.

Mezi oblíbené předměty patří – psací potřeby, zapalovače, žetony, golfové míčky, puky, cedule a další.

TAMPONOVÝ POTISK (PadPrinter)

Jedná se o technologii, kdy se přenáší barva z tiskového klišé pomocí gumového tamponu na potiskovaný předmět.

Tampontisk je ekonomická technologie potisku reklamních předmětů. Je především vhodný pro tisk menších log a motivů (cca do 7 cm). Tampontisk je vhodný na reklamní předměty z nejrůznějších materiálů – plast, dřevo, kůže, kov.

Výhody: tisk konkrétními Pantone barvami, levný, vhodný pro velké série stovek až tisíců kusů
FÓLIOVÉ PÍSMO (SummaCut)

Řezaná fóliová grafika najde své uplatnění především v oblasti propagace. Lze ji využít od výkladních skříní, vylepení na bannery či desky až po nalepení na výrobky a auta. Řezání provádíme na plotteru SummaCut s pracovní šíří 584 mm (pracovní šíře lze násobit). Vyřezávat lze jakékoli samolepicí interiérové, exteriérové, nažehlovací fólie na textil (trička, dresy, deštníky) apod. Po vyřezání je provedena separace a montáž na přenosovou fólii.

VELKOPLOŠNÝ TISK (RolandSoljet)

Signmaking – velkoplošný tisk je velmi rozšířený a účinný systém prezentace firmy. V dnešní době jej potkáváte na každém rohu od tisku reklamní plachty (s očky pro zavěšení), velkoplošné reklamní cedule, polepy aut, samolepky na obchodech a výlohách, polepy tramvají a autobusů, polepy reklamních stojanů, vlajky, bilboardy a megaboardy aj…

Prostě venkovní a interiérová velkoplošná reklama je jedna z nejúčinnějších reklam. Velkoplošný tisk je vhodný pro tisk bilboardů, plachet, samolepek, plakátů a posterů a to již v 1 ks v libovolném rozměru. Velmi kvalitní barvy a pigment zaručuje vynikajícíc vzhled výstupů pro Vás.

GRAVÍROVÁNÍ (Mimaki ME-500)

Gravírování je technologie, která umožňuje nesmazatelné značení nebo rytí do různých druhů materiálů. V zásadě se jedná o vytvoření nápisu, loga, ornamentu či jiného znamení odebráním materiálu.

Pomocí gravírovacího plotru jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka.

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklamní předměty jsou součástí naší nabídky. Nabízíme fóliové písmo, tabule a polepy aut, razítka do 24 hodin, vizitky, igelitové tašky, reklamní předměty, tiskopisy, vlajky a vlaječky, výšivky na trička a čepice. Nabídku reklamních předmětů můžete vybírat na našem eshopu shop.graneo.cz

NA VYŽÁDÁNÍ

TECHNOLOGIE POTISKU / POLEPU / ZNAČENÍ

UV POTISK (Mutoh ValueJet 426UF)
TAMPONOVÝ POTISK (PadPrinter)
FÓLIOVÉ PÍSMO (SummaCut)
VELKOPLOŠNÝ TISK (RolandSoljet)
GRAVÍROVÁNÍ (Mimaki ME-500)
LASEROVÝ POTISK (LaserPro C180)

Kontakty

Rádi se postaráme o veškerý servis, počínaje převzetím vašich grafických návrhu, přes tvorbu produktu až po realizaci.

Jsme rovněž připraveni s vámi konzultovat vaše potřeby a řešit případné dotazy.

Objednávky

(7.00 – 14.30 hod)
+420 381 257 772

Sídlo společnosti

Průmyslová 936
391 11 Planá nad Lužnicí

Samolepicí etikety – stuhy

Reklamní předměty

Servis – tiskárny

Grafika

GRANEO, s. r. o.

Dodáváme veškeré stuhy (slavnostní, maturitní, květinové, smuteční stuhy a šerpy...), etikety, termo a termotransferové tiskárny, reklamní předměty. Nabízíme kvalitní služby ohledně tisku a potisku šerp a stuh, triček, etiket, zajišťujeme tisk čárových kódů a potisk reklamních předmětů.

©Copyright 2021 GRANEO. Všechna práva vyhrazena.